monikao - komentarze


Przed chwilą rozmawiałam z moją najlepszą koleżanką ze studiów. Prawdę powiedziawszy czekałam na telefon nie od niej tylko od kogoś innego, z kim dawno nie rozmawiałam. Nie sądziłam, że będę miała aż taką potrzebę pisania ale chyba to jest silniejsze ode mnie. Może świadomość iż to, co napisze przeczytają osoby spoza mojego grona przyjaciół spowoduje chociaż po części iż poczuję się lepiej. To po części jakaś forma szczerego wygadania się, wylania tego wszystkiego co jest w środku, tej goryczy i smutku oraz ciągłego czekania i czekania. Siedzę przed tym komputerem i wklepuję zdanie po zdaniu, w tle słychać muzykę zagłuszającą ciszę mojego pokoju, w którym spędzam większą część mojego czasu wpatrując się od czasu do czasu na zdjęcie osoby, do której czuję bardzo silne emocje. Czasami zastanawiam się jednak czy to jest ta prawdziwa miłość, na którą każdy z nasz czeka czasami przez całe swoje życie. Czy dane mi będzie być razem z nim i pozostać z tym jednym - jedynym mężczyzną do końca życia w związku? Na to pytanie nie mogę sobie odpowiedzieć, chociaż bardzo tego pragnę.
Czuję,że po części odkrywam tutaj swoje emocje i "rysuję kształt" swojej duszy. Czy warto łudzić się i czekać na marzenie, które nigdy może się nie spełnić?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.11.2006 :: 08:26 :: aaa226.internetdsl.tpnet.pl

ylonaa1993

Oczywiście, że warto! Jeśli będziesz w to mocno wierzyła napewno się spełni! Ja czekałam 3 lata i co? i udało się! :) A tak pozatym fajnyy bloguS, boosiaki=**
~ylonaa1993.talk.pl ;D*
Talk.pl :: Wróć